خودرو بر جنوب تهران

خودرو بر جنوب تهران
فهرست مطلب

خودرو برجنوب تهران، خدمات مرتبط با حمل و نقل خودرو را انجام می دهد. این خدمات شامل حمل خودرو در موقعیت‌های مختلف است که ممکن است نیاز به جابه‌جایی یا حمل به مقصد دیگر داشته باشد. خودروبر جنوب تهران  یکی از برندهای معروف در این زمینه است که با بیش از 15 سال سابقه، در تمام مناطق جنوب فعالیت تهران می کند. این خدمات با استفاده از یک ماشین خودرو انجام می‌شود که خودرو را بر روی آن می‌ گذارند و بدون آسیب آن را جابه‌جا می‌کند.

خدمات خودروبر تهران در زمان رسیدن به ماشین‌ها به مقصد مورد نظر کاربران را تضمین می‌کند. در صورت نیاز به تعمیرات فنی خودرو، خودرو نیز در این زمینه خدمات می‌شود و می‌توان به عنوان یک راه حل مناسب و مطمئن در نظرگرفته شوند. دراین مقاله ما را همراهی کنید تا در مورد خودرو بر جنوب تهران، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

آشنایی با خودروبر جنوب تهران

خودرو بر جنوب یک خدمات حمل و نقل و نقل و انتقال خودروهای موجود در شهر تهران است. این خدمات شامل حمل و نقل خودروها به سایر شهرها از طریق خودروبر تکی یا تریلی است. خدمات ارائه شده توسط این شرکت شامل حمل خودرو لوکس و مدل بالا با بیمه و بارنامه معتبر و قانونی به صورت شبانه روزی می‌باشد. این شرکت با مجوز رسمی از سازمان‌های ترافیکی و پایانه‌ها و فعالیت‌های می‌کند و خودروها را با بیمه و بارنامه مسئولیت حمل می‌برد.

معرفی خودروبر جنوب

همچنین، این شرکت خدمات یدک کش خودرو را می دهد و با نیسان چرخ گیر برای حمل خودروها ارائه می کند. امکان تماس برای انجام خدمات از طریق تلفن و ارائه اطلاعات خودرو به شرکت برای بررسی و انجام خدمات وجود دارد. شرکت امداد گران امداد خودرو تهران برای ارائه خدمات متعدد در زمینه حمل خودرو و یدک کش خودرو در تهران فعالیت می کند.

چه مواردی باید قبل از حرکت خودرو بر چک شود؟

قبل از حرکت  با خودرو بر، موارد زیر را باید  بررسی کنید:

بررسی لاستیک یا تایرهای خودرو : اطمینان حاصل کنید که باد لاستیک به درستی تنظیم شده است تا فرمان پذیری و کنترل خودرو در شیب و پیچ‌های جاده بهتر باشد.

 •  میزان مایع خنک کننده رادیاتور و وجود ضد یخ کافی را چک کنید.
 • بررسی میزان سفتی و صاف بودن تسمه ها و توجه به زمان تعویض تسمه تایم.
 • روغن گیربکس و هیدرولیک را چک کنید.
 • وضعیت باتری را بررسی کنید و مطمئن شوید که باتری دارای شارژ کافی است.
 • همه چراغ های خودرو را بررسی کنید تا مطمئن شوید که هیچ یک از آن ها دچار ایرادی نیستید.
 • فیلتر هوا را چک کنید و در صورت کثیف بودن، آن را تمیز یا تعویض کنید.
 • سلامت برف پاک کن و گرمکن شیشه را چک کنید.
 • سیستم گرمایش و سرمایش خودرو را بررسی کنید.
 • همراه داشتن لوازم ماشین: لامپ‌های یدکی، زنجیر چرخ، دستکش مناسب، نقشه خوان موبایل، زاپاس چرخ، کابل به باتری و …

این موارد به شما کمک می‌کنند تا سفر خود را با اطمینان بیشتر انجام دهید و مشکلات را قبل از شروع مسافرت انجام دهید.

امداد خودرو جنوب تهران

خودرو بر جنوب تهران چه خودروهایی را سرویس می دهد؟

براساس زمینه کلی خدمات خودرویی در ایران، منطقی است که استنباط کنیم که خودروی جنوب تهران احتمالاً طیف گسترده‌ای از وسایل نقلیه را ارائه می‌کند که عبارتند از…

 • ماشین های سواری
 • خودروهای 4WD
 • کامیون ها
 • اتوبوس ها
 • مینی بوس ها
 • کامیون های وانت

صنعت خودروسازی در ایران به تولید چندین نوع وسیله نقلیه معروف است که خودروهای سواری رایج ترین و پس از آن پیک آپ ها که حدود 15 درصد از تولید داخلی را تشکیل می دهند. با توجه به این شرایط، خودروی جنوب تهران، به عنوان ارائه‌دهنده خدمات در جنوب تهران، احتمالاً نیازهای طیف وسیعی از دارندگان خودرو در منطقه را برآورده می‌کند و خدماتی را ارائه می‌دهد که می‌تواند از تعمیر و نگهداری گرفته تا یدک‌کشی و تحویل خودرو را شامل شود.

خودروبر جنوب تهران چه خدماتی ارائه می دهد؟

جنوب تهران خدمات متنوعی را برای مردم عزیز تهرانی ارائه می‌دهد. این خدمات شامل حمل و نقل خودرو با کفی، تعمیر خودروهای مختلف، و ساخت ریموت دزدگیر خودرو می‌شود. در این منطقه، با توجه به جمعیت زیاد و تراکم خودروها، خودروها می‌توانند به راحتی خودروهای تصادفی یا خودروهایی که نیاز به تعمیرات یا جابجایی دارند، را به محل مورد نظر برسانند. همچنین این خدمات به دلیل تراکم، جمعیتی بسیار بالا در این منطقه، افراد را قادر می سازند تا از سلامت خودرو خود اطمینان حاصل کنند.

خدمات خودرو بر جنوب تهران

 

خودروبر جنوب تهران سابقه درخشان در زمینه حمل خودرو دارد ومی‌تواند به شما بهترین سرویس را انجام دهد. خودروبر امید با کارشناسان ماهرانه خود که 24 ساعت در خدمت شما هستند، می توانید تا خودروی خود را به سراسر کشور برای تعمیرات یا جابجایی برسانید. این شرکت  به شما امکان می دهد تا خودروی خود را به مقصد مورد نظر برسانید.

جمع بندی

برای پرس وجوی خاص درمورد خودروهای خدماتی خودروی جنوب تهران، بهتر است مستقیماً با ارائه دهنده خدمات به شماره 09122847987  تماس بگیرید.

سوالات متداول خودرو بر جنوب تهران

 1. ساعت راننده و الزامات استراحت خود رو برجنوب تهران چگونه است؟
  برای جلوگیری از خستگی راننده و اطمینان از ایمنی، DOT قوانین سختگیرانه ای را در مورد ساعات و دوره های استراحت راننده تعیین می کند. رانندگان مجاز به بیش از 11 ساعت پشت فرمان در یک روز و در مجموع 60 ساعت در طول هفته نیستند. این مقررات برای به حداقل رساندن خطر تصادفات ناشی از خستگی راننده طراحی شده است.
 2. ابعاد و محدودیت وزن خودرو چقدر است؟
  خودرو بر جنوب تهران باید قوانین سختگیرانه ارتفاع، عرض و وزن را رعایت کنند تا ایمنی رانندگان و سایر رانندگان تضمین شود. حداکثر عرض 8.5 فوت، حداقل فاصله برای آویزان وسیله نقلیه 4 اینچ و حداکثر طول کلی برای وسیله نقلیه بارگیری شده روی تریلر۵۰فوت است.
 3.  امنیت بار خودرو بر جنوب تهران؟
  متصدیان حمل و نقل باید اطمینان حاصل کنند که وسایل نقلیه آنها به درستی ایمن شده است تا از تصادفات در حین حمل و نقل جلوگیری شود. این شامل استفاده از تسمه های مناسب و ایمن سازی بار برای محافظت از وسیله نقلیه و محتویات آن است.
 4. قوانین حمل‌کننده‌های خودرو بر چیست ؟
  خودروبر باید از تمام قوانین قابل اجرا در هر در حین انجام وظیفه پیروی کنند. این شامل رعایت محدودیت‌های وزن خودرو، الزامات گواهینامه رانندگی و سایر مقررات محلی است.
5/5 - (1 امتیاز)

پربازدید ترین مقالات خودروبر امید

چه کسانی شرایط ثبت نام ایران خودرو را دارند

هزینه حمل خودرو از شیراز به تهران

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با خودروبر امید